Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Czas i koszty dostawy

Koszt dostawy
Jest uzależniony od formy płatności oraz wyboru dostawcy. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 

Rodzaj paczki Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
Kurier DPD
15,99 zł 18,99 zł
Paczkomat INPOST 14,99 zł --------
Odbiór osobisty* 0 zł 0 zł
 *możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy:  Julimex Spółka z ograniczoną odpowiedzialności S.K.A.  Łódź, ul. Piłsudskiego 135D.
 
Czas dostawy
Realizacja zamówienia rozpoczyna się:
a) w przypadku formy płatności za pobraniem – do 2 dni roboczych po złożeniu zamówienia
b) w przypadku zamówienia płatnego przelewem – po zaksięgowaniu środków na koncie
UWAGA! W przypadku zaznaczenia na formularzu zamówienia opcji płatności za pobraniem, a potem wpłacenia środków na konto, klient zobowiązuje się do zapłacenia kurierowi należnej kwoty, natomiast firma Julimex zobowiązuje się do przelania wpłaconych wcześniej środków z powrotem na konto Klienta.

Zamówienie zostaje anulowane w przypadku braku wpływu środków na konto Wyszczuplajaca.pl w ciągu 14 dni od dnia jego złożenia.
 
W momencie potwierdzenia wpływu środków na konto Wyszczuplajaca.pl oraz skompletowania zamówienia do wysyłki, Klient otrzymuje pocztą elektroniczną informację o rozpoczęciu realizacji zamówienia.

Koszt przesyłki pokrywane są przez nabywcę towaru:
Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 7 dni roboczych (od momentu wpłynięcia należności na konto Wyszczuplajaca.pl – w przypadku, gdy zamówienie płatne przelewem).
Wyszczuplajaca.pl zastrzega sobie możliwość przesunięcia terminu wysyłki, o czym poinformuje klienta osobnym e-mailem lub telefonicznie.

Przesyłki wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD i czas ich dostarczenia wynosi od 1 do 2 dni roboczych. Paczki pakowane są w dyskretne opakowania, tak iż nie widać ich zawartości ani logo sklepu. Bieliznę modelującą i klasyczną wysyłamy wyłącznie za pośrednictwem kuriera!
W przypadku zamówień składających się z kilku produktów o różnym czasie dostępności, a mających zostać dostarczonymi w jednej przesyłce, termin realizacji będzie uzależniony od skompletowania pełnego zamówienia chyba, że strony postanowią inaczej.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl